Пламен Крапейков с трета награда на регионален рецитаторски конкурс

На 27.03.2017 година в ОП „Младежки център“ – Хасково се проведе Четвъртият регионален рецитаторски конкурс за изпълнение на стихотворение, басня, монолог и откъс от проза. На мероприятието участваха ученици от различни населени места от област Хасково. Всички те се представиха с произведения по свой избор.

СУ „Хр. Ботев“ - Ивайловград също имаше свой представител -Пламен Карапейков,който достойно се състезава във втора възрастова група – ученици до 15-годишна възраст. Осмокласникът участва със стихотворението „Да се завърнеш в бащината къща“ от Димчо Дебелянов. С много чувство и нескрита емоция нашият възпитаник заслужено спечели аплодисментите на публиката. В края на конкурса тричленното жури присъди на Пламен Карапейков трета награда в категория ученици до 15-годишна възраст.

Конкурсът бе посветен на 27 МАРТ – Международният ден на театъра. Състезанието, обявено за ученици и непрофесионалисти, бе организирано от ОП „Младежки център“ – Хасково, Община Хасково и Драматично-куклен театър „Иван Димов“ Хасково.