Коледен благотворителен базар

Възпитаниците на СУ „Христо Ботев“ вложиха време и усилия, в изработването на коледни сувенири в името на благородни каузи. Завладени от духа на Коледа учениците от I, II, III, IV, V и VI клас показаха най-добрата страна от себе си и създадоха десетки красивите вещи.

Ръчно изработените предмети ще бъдат подредени в малката спортна зала на училището, където на 18 декември 2019 от 17:00 часа ще се проведе Коледен благотворителен базар на СУ „Христо Ботев” за децата без родители.

Част от сувенирите бяха изпратени за Благотворителен коледен базар организиран от областния управител на Хасково д-р Стефка Здравкова. Тази година той ще се проведе на 17-ти и 18-ти декември в Областна администрация – Хасково и отново ще бъде в подкрепа на каузата „За повече деца на България“.