Учениците от ПГССИ „Христо Ботев“ Свиленград гостуваха на СУ „Христо Ботев“ Ивайловград

Учениците от СУ „Христо Ботев“ Ивайловград посрещнаха свои връстници от ПГССИ „Христо Ботев“ Свиленград. Делегацията бе водена от учителите по физическо възпитание и спорт Петър Костадинов и Соня Арнаудова, както и от още двама представители на свиленградското училище - Светлана Апостолова, учител по немски език и Любомир Апостолов, учител по английски език.

Между волейболните отбори на двете училища бяха изиграни две приятелски срещи, които завършиха в полза на ивайловградските възпитаници с по 2 на 1 гейма. В първата среща от страна на СУ „Христо Ботев“ Ивайловград се състезава сборен отбор от VIII и IX клас, а във втората среща нашият отбор бе съставен от ученици в X и XI клас.

В знак на приятелство гостите от Свиленград подариха торта на волейболистите от Ивайловград. Ръководството на ивайловградската гимназия също поднесе приятелски подаръци на делегацията.